Звернення Наталії Кузнєцової-Віноградової, голови ГО «УкрФонд Лінія Життя», до жителів міста Буринь (відео)

У місті Буринь вже є перша хвора на коронавірус.

Захворіла жінка, яка раніше приїхала з міста Київ. Це інформація підтверджена.

Було зроблено два швидких тести та один аналіз ПЛР.

Всі аналізи мали позитивний результат.

Жінка перебуває на лікуванні в опорній лікарні міста Білопілля.

Тож, закликаю всіх містян: захищайтеся, дотримуйтеся карантину, літні люди сидіть вдома та не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних.

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 5 осіб (м. Суми − 2, м. Ромни − 2, м. Буринь − 1 перша хвора).

Таким чином, станом на сьогодні, 9 травня 2020 року, в області є 152 хворих на коронавірус. Наразі від Covid-19 на Сумщині одужали 72 особи.

Та в жодному разі не потрібно панікувати.

Для запобігання поширенню COVID-19: дотримуйтеся правил гігієни рук. Часто мийте руки водою з милом або обробляйте їх спиртовмісних антисептиків для рук.

Тримайтеся на безпечній відстані від тих людей, хто чхає або кашляє. Не торкайтеся руками до очей, рота або носа. При кашлі або чханні прикривайте рот і ніс ліктьовим згином або хусткою. Якщо ви відчуваєте нездужання, залишайтеся вдома. У разі підвищення температури, появу кашлю і задишки зверніться за медичною допомогою. Викличте лікаря по телефону. Бережіть себе та своїх рідних.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.