Що з «вторинкою» на Сумщині і в Україні? (відео)

Відбулася онлайн прес-конференція щодо перших оплат на «вторинці» та додаткового фінансування медзакладів для лікування коронавірусу COVID-19.

Узятти участь в брифінгу мали змогу журналісти, громадські діячі, які попередньо подали заявку та були зареєстровані на прес-конференцію.

Уважно прослухала брифінг...

За результатами прес-брифінгу НСЗУ із інформацією по Сумській області: понад 126 млн. грн. отримали лікарні Сумщини 2020 року за квітень в межах Програми медичних гарантій.

А ще 126,5 млн. грн. виплатила НСЗУ 46-ти медичним закладам області, які надають екстрену та спеціалізовану допомогу за квітень в межах Програми медичних гарантій.

Спікери відзначили Роменську центральну районну лікарню, як приклад гарної праці вторинки по другому етапу медичної реформи.

У Сумській області найвищі суми нарахувань за контрактом з НСЗУ з комунальних закладів отримали Сумська обласна клінічна лікарня – 11,4 млн. грн., Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер – 9,9 млн. грн. та Конотопська центральна районна лікарня ім. Академіка Михайла Давидова – 8,3 млн. грн.

Нагадаємо, з 1 квітня 2020 року пацієнт вільно обирає лікарню та лікаря не лише на «первинці», а і для спеціалізованої допомоги.

На вибір пацієнта не впливає ані реєстрація, ані форма власності закладу.

Головна умова вибору – контракт лікарні з НСЗУ.

Наталія Кузнєцова-Віноградова, голова ГО «Укрфонд Лінія Життя».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.