Жахіття: мати в пакеті несла відрізану голову своєї доньки (відео)

У Харкові стався дикий випадок...

Тут поліцейські затримали оголену жінку з ножем і пакетом.

Згодом виявилося, що вона несла відрізану жіночу голову.

Про це повідоммла поліція Харківської області.

За даними правоохоронців, жінка була в неадекватному стані. Вона відмовилася пояснювати і розповідати, що сталося.

«30 квітня близько 06:00 в Холодногорський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що по вул. Полтавський Шлях йде оголена жінка. Виїхавши на місце події поліцейські виявили громадянку в неадекватному стані. В одній руці вона тримала ніж, в іншій - пакет, в якому перебувала відрізана жіноча голова», - йдеться в повідомленні.

Незабаром в поліцію звернувся 40-річний житель села Подвірки, який живе зі своєю 38-річною сестрою і її 11-річною дочкою.

Уранці в одній з кімнат будинку він виявив тіло без голови своєї племінниці.

Правоохоронці продовжують встановлювати всі деталі жахливої події...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.