Білопільщина отримала медичні спецавтомобілі та захисні маски (відео)

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, два сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги «Renault Duster» та півтори тисячі захисних медичних масок передав сьогодні, 28 квітня 2020 року, медичним закладам Білопільщини голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

«Потужні автомобілі допоможуть сільським лікарям гарантовано і швидко дістатися до найвіддаленіших місць своїх ОТГ та вчасно надати медичну допомогу. У разі необхідності хворого можна буде оперативно відтранспортувати до лікарні. А медичні маски допоможуть медикам району убезпечити себе під час спілкування з хворими», – зауважив він…

Відео Надії Сазонової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.