Що ж за хвороба в чоловіка з міста Буринь? (відео)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА інформував, що сьогодні, 20 березня 2020 року, до хворого чоловіка з Бурині, який начебто повернувся з-за кордону, виїхала спецбригада медиків, яка огляне пацієнта, і, за необхідності, буде прийнято рішення щодо його госпіталізації.

Більш детально про ситуацію, яка склалася в Бурині, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) можуть дізнатися, переглянувши відео Телекомпанія СТС…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.