Жахливу пожежу в Успенці вдалося погасити, і врятувати житлові будинки (відео)…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що ввечері, 19 березня 2020 року, за повідомленням із села Успенка, яке входить до Буринської об’єднаної територіальної громади, майже в центрі населеного пункту виникла серйозна жахлива пожежа...

О 20 годині 55 хвилин, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності в селі Успенка.

На місце події було направлено черговий караул 23- ї Державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено залишки очерету навколо місцевого ставка, а площа пройдена вогнем складає 5 гектарів…

Також утворилась загроза подальшого перекидання вогню на розташовані впритул до водойми два житлових будинки та сінник.

Для безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни довелось дозаправляти від водонапірної башти, яка була розташована на відстані 3 кілометрів від осередку горіння.

О 23 годині 35 хвилин загоряння локалізували, а о 02 годині 27 хвилин, витративши на гасіння 9 тонн води, повністю ліквідували жахиву пожежу.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 5 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ також розповідав про пожежу, яка сталася в селі Успенка 10 лютого 2020 року.

Тоді теж відбулося загоряння очерету та сухої рослинності на вулиці Садова…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.