Місто Буринь упевнено наближається до екологічної катастрофи

Звичайно, спільними зусиллями міської влади та самих жителів міста її можна ще зупинити.

Хоча з кожним днем вона все ж таки наближається.

Прийшла весна, як і минулого року, Буринь почала диміти. Їдкий і чадний дим знову клубиться над містом, забиваючи горло, легені людей.

Знову почали горіти живі істоти – і звірятка, і пташенята, і комахи і все живе в природі – під час паління сухої трави та інших непотрібних сухих, а інколи й вологих, решток.

Є в Бурині й інша велика біда, яку створюють в основноу ж самі городяни.

Зрозуміло, що потрібно щось робити міській владі, щоб не допустити екологічного лиха.

Можливо, вже прийшов час, щоб подумати над будівництвом міні-заводу з переробки твердих побутових відходів, в яких місто, дійсно, може просто потонути...

До того ж, до Буринської міської ОТГ входить ще кілька населених пунктів, де теж гостро стоїть питання щодо несанкціонованих сміттєзвалищ.

Та найбільше дивує таке: чому деякі жителі міста Буринь вважають, що сміття можна викидати там, де заманеться, і де їм захочеться?

І це безпосередньо їхня вина, що місто Буринь щодня наближається до екологічної катастрофи.

На початку відео: Буринське ОТГ – так написано спеціально. Це треба розшифровувати як Буринське особливе територіальне господарство, де панують сміття, захаращеність та людська безвідповідальність.

А все це, безсумнывно, веде до екологічної катастрофи на території Буринської міської об'єднаної територіальної громади...

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

PS: читачі інтернет-порталу ЖИТТЯ і БУТТЯ (БіЖ) і самі зможуть у цьому переконатися, подивившись сюжет ВІДЕО Наталії-Кузнєцової-Віноградової, члена Національної спілки журналістів України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.