Сміття на окраїнах Бурині веде до екологічної катастрофи (відео)…

Про це інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі СУМЩИНА.

Повторюватися не будемо.

Адже й так зрозуміло, що потрібно щось робити міській владі, щоб не допустити екологічного лиха.

Та дивує навіть інше. Чому деякі жителі міста Буринь вважають, що сміття можна викидати там, де заманеться, і де їм захочеться?

І це безпосередньо їхня вина, що місто Буринь вже стоїть на порозі екологічної катастрофи.

Утім, читачі інтернет-порталу ЖИТТЯ і БУТТЯ (БіЖ) і самі зможуть у цьому переконатися, переглянувши відео Наталії-Кузнєцової-Віноградової, члена Національної спілки журналістів України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.