Негода на Сумщині наробила біди… (відео)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках детально розповідав про негоду, яка насунулася на Сумщину 30 січня 2019 року…

Інтенсивно сніжило на теренах області, сила вітру досягала 18-20 м/с.

Траплялися ДТП, транспорт застрявав у заметах, відбувалося знеструмлення тощо.

У цілодобовому режимі для надання допомоги тим, хто потрапляв у складні ситуації, залучалися підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.

Зокрема, 30 січня 2020 року на лінію екстреного виклику «101» надійшла інформація, що на автошляху Суми – Білопілля внаслідок дорожньо - транспортної пригоди (про це БіЖ розповідав у розділі ПОДІЇ) утворилось скупчення автомобілів та необхідна допомога в їх буксируванні зі снігових заметів.

На місце виклику прибуло відділення 20-ї державної пожежно-рятувальної частини.

За допомогою пожежного автомобіля підвищеної прохідності ЗІЛ-131 транспортні засоби відбуксирували на безпечну ділянку шляху.

До речі, схожі випадки мали місце Краснопільському (про що БіЖ теж розповідав к розділі ВІДЕО), Тростянецькому, Буринському районах та м. Суми.

Загалом, упродовж 30 січня 2020 року, на території Сумщини силами підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сумській області врятовано зі снігових заметів 21 громадянина та 7 одиниць техніки. Серед них – 4 одиниці громадського транспорту та 3 легковика.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.