Жахлива ДТП: 7 пасажирів мікроавтобуса доправлені до медичних закладів (відео)

Дорожньо-транспортна пригода сталася на виїзді з смт Краснопілля…

Попередньо, водій мінібуса «Спринтер» не справився з керуванням в умовах негоди, в результаті чого авто виїхало на узбіччя та перекинулось.

У салоні перебувало близько десяти пасажирів. Семеро з них доправлені до медзакладів і нині проходять відповідні обстеження.

Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження та встановлюють причини й обставини даної події, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.