Івану Житнику, письменнику, журналісту, блогеру вручено найвищу відзнаку Сумщини... (відео)

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар вручив дипломи Лауреатів Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії.

Вона вручається щорічно видатним діячам літератури, журналістики, краєзнавства, культури і мистецтва, які зробили важливий внесок у літературно-краєзнавчо-мистецьку скарбницю рідного краю – Сумської області.

У номінації «Художня література» найвищої відзнаки Сумщини удостоєний член Національної спілки журналістів України, письменни, поет Іван Житник.

Він народився й виріс у смт Терни Недригайлівського району, а нині прожива в місті Буринь.

Іван Житник написав і видав власних 8 книг, його твори надруковані у понад 10 збірниках.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.