Автомобіль опинився у кюветі… (відео)

Під час патрулювання автодороги Н-07 «Київ - Суми - Юнаківка», інспектори виявили автомобіль Volkswagen Jetta, який був за межами проїжджої частини.

Поруч перебував 21-річний водій, який пояснив, що під час руху не врахував дорожньої обстановки, безпечної швидкості та допустив виїзд за межі проїжджої частини, з подальшим виїздом у кювет. На щастя, чоловік тілесних ушкоджень не отримав.

Разом із небайдужими громадянами патрульні допомогли водієві повернути його автівку на дорогу та продовжити рух, повідомило Управління патрульної поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.