Автомобіль згорів у гаражі…(відео)

На лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загоряння гаража по вул. Київська, с. Бобрик, Роменського району.

На місце події з районного центру прибуло відділення чергового караулу 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Додатково на гасіння було залучено місцеві пожежні команди з сіл Бобрик та Перекопівка.

Вогонь повністю охопив гараж, в якому перебував легковий автомобіль. Існувала загроза перекидання полум’я на розташовані поряд житловий будинок та господарчу споруду.

Рятувальники пожежу локалізували, а потім і ліквідували, тим самим, запобігли поширення вогню на оселю та господарчу споруду…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.