Юні борці з Бурині виборюють золоті медалі на всеукраїнських турнірах (відео)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповідав, що Давід Гніденко з Бурині разом з командою міста Путивль взяв участь у ІV всеукраїнському турнірі пам'яті знаменитого українського тренера Хамлова В.Я., який відбувся у місті Київ.

Давід став чемпіоном цього престижного турніру у ваговій категорії до 46 кілограмів (2009-2010 років народження).

На змаганнях юних борців привітав та побажав успіхів у їхньому улюбленому виді спорту, двократний чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк…

А перед турніром у Києві, у Путивлі відбулася ІІІ відкрита першість Сумської області з греко-римської боротьби, присвячена пам'яті видатного тренера України Миколи Івановича Янка.

По суті це був всеукраїнський турнір, в якому взяли участь борці з різних міст України – Києва, Харкова, Запоріжжя, Сум, Шостки, Конотопа, Путивля, Бурині...

До слова, на ньому виступили 227 спортсменів – це найбільша кількість за всі роки проведення турніру. Нинішній турнір запам'ятався надзвичайно видовищною боротьбою, всі учасники були сильними і наполегливими.

Загалом – це було реальне випробування на міцність не тільки м'язів, але і моральних якостей спортсменів.

Нелегко було й буринським борцям. Однак, зібравши всю волю, образно кажучи в кулак, вони все ж таки змогли піднятися на п'єдестал пошани.

І не просто піднятися, а піднятися на найвищу його сходинку.

Антон Капітоненко в ваговій категорії до 100 кілограмів (2005-2006 років народження), проявивши характер і волю до перемоги, здолав у вирішальній схватці свого давнього суперника.

І в підсумку став чемпіоном престижного турніру й чемпіоном Сумської області з греко-римської боротьби.

Давід Гніденко, який має реальну вагу 47 кілограмів, цього разу виступав у ваговій категорії 55 кілограмів (2009-2010 років народження).

І в запеклій боротьбі, зібравшись з духом і волею до перемоги, також зійшов на найвищу сходинку п'єдесталу пошани.

Давід теж завоював золоту медаль турніру…

А в листопаді 2019 року в місті Черкаси відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений пам'яті майстра спорту СРСР Д.О.Лисуна.

На ньому змагалися борці з України, а також – Німеччини та Молдови.

Участь у змаганні взяли близько 500 спортсменів.

Виступили на престижному турнірі й юні борці-вихованці старшої вікової групи Буринської ДЮСШ – Антон Капітоненко, Назар Мельних, а також – Володимир Чубенко.

І всі вони досягли чудових результатів.

Капітоненко Антон став чемпіоном у вазі до 100 кілограмів (2006-2005 років народження),

А Чубенко Володимир у напруженій і самовідданій боротьбі виборов бронзову медаль у категорії до 62 кілограмів (2005-2006 років народження).

Мельник Назар теж продемонстрував майстерну боротьбу. На жаль, йому зовсьм трішки не вистачало, щоб стати призером міжнародних змагань…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.