Хор храму з Бурині взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі духовної музики (відео)

Хор храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії (настоятель храму благочинний округу отець Димитрій), що в місті Буринь, узяв участь у XІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі духовної музики «Введенські піснеспіви», який відбувся в смт Ворзель, що в Киівській області.

Захід відбувався 7-8 грудня 2019 року на честь свята Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Його головна мета – сприяння духовному відродженню українського народу, збереженню музичних традицій та залученню широкої громадськості до вітчизняної та світової духовної музики.

Хор з Бурині виступив успішно…

Утім, в цьому пересвідчаться й самі читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БІЖ), коли подивляться це відео…

Хор виборов І місце у номінації «Церковні хори», і нагороджений Дипломом І ступеня.

Колектив також нагороджений Благословенною Грамотою митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.