Команда FC «Gradus», за яку виступають гравці із Сумщини, здобула перемогу в першому турі Прем’єр-ліги футбольного турніру в Києві (відео)

Про команду FC «Gradus», яка грає в складі гравців із Недригайлівського і Буринського районів, та виступала в міні-футбольному чемпіонаті Elastiko в Києві, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) неодноразово розповідав у розділі СПОРТ.

Команда стала чемпіонами першості з міні-футболу, а також виграла Кубок Солом'янського району, що в Києві.

Тепер «градусники», поповнившись іншими футболістами з Сумщини, грають у турнірі PREMIER LEAGUE Київського турніру Elastico з футзалу.

Тут виступає 8 найсильніших команд.

Вчора, 24 листопада 2019 року, команда ФК «Градус» зіграла проти минулорічного чемпіона команди FC «Rodos».

Гра пройшла при перевазі «градусників», і закінчилася на їх користь з рахунком 7:4.

У переможців забитими голами відзначилися В'ячеслав Калита та Ігор Тимченко – по разу. 5 м’ячів у ворота суперників забив Руслан Кулик.

ФК «Градус» у цьому поєдинку виступав у такому складі: воротар – Боровик Іван, польові гравці – Тимченко Ігор, Калита В’ячеслав, Кулик Руслан, Мірошник Артем та Яременко Олександр.

Поєдинок відбувся у спортивній залі Київського спортивного ліцею-інтернату...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.