Двоє чоловіків загинули під час пожежі (відео)…

20 листопада 2019 року майже опівночі на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вулиці Присеймівська в селі Чаплищі Путивльського району.

Про пожежу повідомила сусідка, яка побачила охоплену вогнем покрівлю будинку. На місце події було направлено чергові караули 15 та 23 Державних пожежно - рятувальних частин.

По прибуттю було встановлено, що будинок повністю охоплено вогнем, відбулось часткове руйнування конструкцій покрівлі.

Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовану господарчу споруду та сусідський житловий будинок.

Для безперебійної роботи пожежно – рятувальних підрозділів автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка розташована на відстані 2 км від осередку горіння.

Під час ліквідації пожежі у будинку вогнеборці виявили тіла двох людей.

О 24 годині 36 хвилин пожежним вдалось локалізувати загоряння. Та щоб повністю його приборкати довелось використати майже 30 тонн води.

О 05 голині 05 хвилин пожежу ліквідували.

Всього на гасіння було залучено від Державної служби України з надзвичайних ситуацій – 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

На місці працювала слідчо-оперативна група.

Загиблими виявились господар будинку 1949 року народження та його товариш 1987 р.року народження.

Причину загоряння наразі встановлюють правоохоронці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.