Сумщина попрощалася з героєм Євгеном Коростельовим, командиром 128-ї гірсько-піхотної бригади (відео)

Євген Коростельов народився і виріс у Сумах...

У Свято-Воскресенському соборі відбулася заупокійна літія за загиблим в зоні АТО/ООС командиром 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковником Євгеном Коростельовим.

Людей було настільки багато, що собор навіть не зміг вмістити всіх бажаючих провести комбрига в останню путь.

Після літії представники Збройних Сил України, влади та громадськість колоною пройшли центральними вулицями Сум, прощаючись із бійцем.

Тіло героя несли пішою ходою через «живий коридор» по вулиці Соборній.

Церемонія прощання відбулася у стінах Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.

Євген Коростильов здобував військову освіту в інституті ракетних військ та артилерії.

Поховали загиблого комбрига на Алеї Слави.

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, 19 листопада 2019 року рано-вранці помер командир 128-ї гірсько-піхотної бригади, уродженець Сум Євген Коростельов…

Він був поранений 12 листопада 2019 року біля Новотроїцького..

13 листопада 2019 року комбрига у важкому стані доправили до госпіталя у Харкові.

Та його життя врятувати не вдалося…

Полковник Євген Коростельов став командиром 128-ї бригади у вересні нинішнього року.

Раніше він служив у 25-й десантній бригадій, де був начальником артилерії і заступником командира.

Президент України Володимир Зеленський нагородив Євгена Коростельова посмертно, і висловив співчуття родині загиблого героя…

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №853/2019

Про нагородження Є.Коростельова орденом Богдана Хмельницького

За особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня КОРОСТЕЛЬОВА Євгена Володимировича — полковника (посмертно).

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

19 листопада 2019 року

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.