Двоє саперів із Сумщини загинули в Балаклії, четверо поранені… (відео)

15 листопада 2019 року під час проведення робіт з утилізації боєприпасів на території арсеналу в Балаклії постраждали сапери 91-го інженерного полку ЗСУ (місце дислокації – місто Охтирка).

За даними ДБР, під час розмінування та завантаження боєприпасів на техніку відбулося детонування, загорання й три вибухи.

Як повідомляє KHARKIV Today, дві людини загинули, ще четверо були поранені.

Троє військових доставлені до опікового відділення лікарні швидкої та невідкладної допомоги. Відомо, що в одного з поранених – сильні опіки, до 60% поверхні тіла і перелом руки, у другого військового поверхня опіків становить 20%, у третього – кілька переломів. Ще один постраждалий перебуває в Балаклійській лікарні.

До слова, усім саперам – від 20 до 30 років…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.