Згорів молодий чоловік… (відео)

Тривожна інформація: 12 листопада 2019 року о 21 годині 43 хвилини до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в 4-поверховому житловому будинку по вулиці Свободи, що в місті Шостка.

До місця події прибув черговий караул 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено, горіння відбувалось у 3-кімнатній квартирі на верхньому поверсі.

На заваді рятувальникам стали броньовані двері. Щоб потрапити до житла, довелось використовувати спеціальний інструмент.

У коридорі горіли шпалери та меблі.

Утворилося сильне задимлення, тому необхідно було працювати в апаратах для захисту органів дихання.

Проводячи розвідку, в одній із кімнат вогнеборці виявили чоловіка 1990 року народження без ознак життя…

Його негайно винесли на вулицю, де медики констатували смерть.

О 22 годині 12 хвилин удалося зупинити подальше поширення вогню і локалізувати пожежу.

О 22 годині 43 хвилини загоряння повністю приборкали.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

Усього на гасіння було залучено від Державної служби України з надзвичайних ситуацій 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.