FC «Gradus», за який виступають відомі футболісти з Буринщини та Недригайлівщини, бореться за золоті медалі у Києві (відео)

Про команду FC «Gradus», яка грає в складі гравців із Недригайлівського та Буринського району, та виступає в міні-футбольному турнірі «Elastiko» в Києві, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) уже неодноразово розповідав у розділі СПОРТ.

У 8 турах «градусники» набрали 18 очок, і поступаються першою сходиною команді FC «ContralPay» поки що 3 очками. У неділю, 27 жовтня 2019 року лідери о 17 годині 20 хвилин зіграють між собою. І в разі перемоги наших земляків, вони перемістяться на першу позицію в турнірній таблиці. А так, як мають кращі показники, то ФК «Градус» стане чемпіоном турніру «Elastiko» в Суперлізі.

Склад FC «Gradus» у чемпіонаті наступний: Якименко Руслан, Якименко Олександр, Боровик Іван, Жидовець Валентин, Руденко Олександр, Тимченко Ігор, Кулик Руслан, Прохненко Євген, Аношкін Владислав, Кіріченко Євгеній, Кіфоренко В’ячеслав, Кузьменко Юрій, Кулик Руслан. Всі вони відомі футболісти з Буринщини та Недригайлівщини.

У Суперлізі грає 10 команд, турнір відбувається в одне коло.

До слова, Ігор Тимченко, із забитими 7 голами, лідирує серед бомбандирів.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) бажає футболістам-землякам виграти чемпіонство в турнірі «Elastiko» в Суперлізі…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.