Юлії Бордуновій, військовій із Сумщини, глядачі на шоу Х-фактор аплодували стоячи (відео)

На шостому кастингу талант-шоу Х-фактор-10 військова Юлія Бордунова довела глядачів до сліз... у хорошому значенні цього слова.

Адже історія дівчини із села на Сумщині та її вокальні дані не могли залишити байдужими ні журі, ні глядачів кастингу, повідомив сайт http://spec-kor.com.ua

Юлія – військова ЗСУ. Їй 22 роки, виховує донечку.

В одному з інтерв'ю Спецкору Юлієя розповіла, що пішла на війну, аби війни не бачила її дитина.

На кастингу талант-шоу Юлія Бордунова виконала пісню Таяни «Фантастична жінка»...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.