ФК «Альянс» (Липова Долина) переміг в Одесі ФК «Реал Фарма» (відео)

ФК «Альянс» (Липова Долина) сьогодні, 8 вересня 209 року, в 8 турі чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги групи Б щойно завершив матч у Одесі проти місцевого ФК «Реал Фарма» (Одеса).

Липоводолинці з початку поєдинку мали перевагу, і в підсумку перемогли з рахунком 5:0.

Голи за переможців забивали Руслан Пісний на 26 та 90 хвилинах, Ярослав Сидоренко на 34 хвилині, Владислав Шарай на 37 хвилині та Фарид Сулейман на 66 хвилині.

Тепер липоводолинці перебувають у групі лідерів, набравши 14 очок.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.