Неподалік Конотопа мітингували (відео)…

Неприємний запах з Попівки шириться з відстійників місцевого заводу. Конотопці вирішили влаштувати мітинг біля підприємства, щоб привернути більше уваги до цієї проблеми.

Для тих, хто не міг самостійно дістатися до села, шукали транспорт. За пів години до акції від міської ради рушило кілька автобусів та автомобілів.

На місці подій виникали конфлікти. Обурені працівники заводу та деякі жителі села постійно перекрикували мітингувальників. Запитували, скільки їм заплатили за участь. Звинувачували у брехні та стверджували, що від заводу не смердить. Пізніше зізнались, що все-таки трохи смерділо, але кілька днів – у спеку.

Зауважимо, що ініціаторкою акції виступила депутатка Конотопської міської ради Інна Пащенко. Цим мітингом хотіли показати керівництву заводу і перевіряльним структурам, що містянам не байдужа проблема смороду та екології.

Скільки ще конотопці не зможуть дихати на повні груди – невідомо.

Проте, 13 серпня 2013 року засідатиме суд, на якому вирішуватимуть подальшу долю підприємства, повідомив інтернет-портал konotop.city

Відео Конотоп City

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.