Вертоліт МІ-2 упав на Сумщині: загинув пілот… (відео)

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, 14 липня 2019 року поблизу села Яблучне, що у Великописарівському районі, під час проведення робіт з обприскування полів впав вертоліт МІ-2.

Про це розповіли у прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Під час падіння гелікоптера загинув пілот.

Через падіння вертольоту МІ-2 на Сумщині відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту.

Для деблокування тіла загиблого пілота за допомогою спеціального обладнання, та забезпечення пожежної безпеки на місці події, залучалося відділення 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини та 36-й Державний пожежно-рятувальний пост.

Рятувальники виклали відео з місця пригоди...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.