Як і з чого стріляла дівчина у батька та його 15-літню доньку (відео)

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, 10 липня 2019 року в центрі Сум, у провулку Терезова, поранили чоловіка та його 15-річну доньку...

У прокуратурі повідомили, що замовником був 28-річний син потерпілого, який, таким чином, хотів вирішити свої бізнес-інтереси, усунувши конкурента. 15-річна дівчина була його зведеною сестрою.

Замовне вбивство виконувала 19-річна дівчина, якій пообіцяли 50 тисяч гривень за вбивство…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.