Стрілянина в місті: попередньо – стріляла жінка з пістолета… (відео)

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, у центрі Сум під час стрілянини було поранено двох людей – чоловіка та 15-річну дівчину, його доньку.

Закривавлених сумчан побачила сусідка і викликала швидку. Вона говорить, у чоловіка було поранення в шию і руку, а у дівчинки – у спину і в ногу. Обох поранених терміново доставили в лікарню.

Як розповіла заступник керівника Сумської лікарні №1 Наталія Кондратюк, чоловіку з вогнепальним пораненням провели оперативне втручання, загальний стан задовільний, життю загрози немає. Стан дитини у медзакладі не коментували, оскільки на це ніхто не давав погодження. Проте лікарі зазначили, що її життю нічого не загрожує.

За словами старшого інспектора відділу комунікації Нацполіції Сумщини Володимира Крупецьких, сталось усе на другому поверсі по провулку Терезова, 2, де розташовані офісні приміщення. Працівники магазинів за цією ж адресою нічого не чули.

«О 13.35 надійшло повідомлення зі швидкої допомоги, що до них зі швидкої направлено двох людей, це чоловік і дівчинка. Попередньо, стріляли з пістолета, поки ще встановлюємо марку. Також, попередньо, стріляла жінка», – розповів Володимир Крупецьких.

Зауважимо, у поліції подію кваліфікували за статтею замах на вбивство і розшукують того, хто стріляв…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.