ФК «Вікторія» (Миколаївка) у Малинську потрібна тільки перемога. Господарям теж…(відео)

Сьогодні, 17 червня 2019 року, на стадіоні в Миколаївці відбувся матч 1/2 фіналу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд.

ФК «Вікторія» приймала ФК «Малинськ» – аматорський футбольний клуб з села Малинськ Березнівського району Рівненської області.

І перший тайм був за гостями, які його завершили з рахунком 2:0 на свою користь.

А в другому таймі вже відзначилися господара. Іван Борисенко В’ячеслав Шевченко встановили рівновагу – 2:2.

Матч-відповідь відбудеться в неділю, 23 червня 2019 року, у Малинську…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.