ФК «Гранум» (Сніжки): день сьогоднішній і завтрашній… (відео)

Інтернет-портал БУТТЯ В ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках постійно розповідає про команду ФК «Гранум» (Сніжки) – про його досягнення, проблеми, перспективи…

Пропонуємо читачам БіЖ інтерв’ю з ОЛЕКСАНДРОМ ДАЦЕНКОМ, граючим тренером команди, – про день сьогоднішній, і день завтрашній.

Тобто, про футзал та великий футбол…

Нагадаємо, що Олександра Даценка, відповідно опитування, визнано кращим тренером Сумщини футбольного сезону 2018 року…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.