Жінка палила траву, доки сама обгоріла… (відео)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) постійно на своїх сторінках розповідає про шкоду, яку завдає паління трави та інших решток.

Також розповідав про смертельні випадки, які недавно трапилися на Сумщині, під час паління їх...

У Шостці за останні два тижні рятівники здійснили 60 виїздів на загоряння сухої трави, у чотирьох випадках вогонь перекинувся на споруди.

Є і постраждалі.

До слова, до лікарні за медичною допомогою звернулася жінка з опіками верхніх кінцівок.

Вона самотужки намагалася загасити траву, яку сама й підпалила...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.