Як убили молодого чоловіка з Сумщини у київській крамниці… (відео)

Трагедія сталася в Києві, у магазині «Сільпо», що в торговому центрі «Полярний» по вул. Калнишевського. Про це у Фейсбуці повідомляє «Київ Оперативний».

Троє чоловіків стояли біля відділу булочних виробів. Один із них чекав, коли йому подадуть піцу. Поруч із ним перебував хлопець у червоній толстовці з чорним капюшоном, як виявилося пізніше – уродженець Сумської області, 1986 року народження.

Між ними виникла словесна перепалка.

Чоловік, який чекав піцу, весь цей час тримав руки в кишенях.

В один момент він наблизився до хлопця і завдав йому несподіваний різкий удар в голову. Потерпілий упав. «Боєць» дочекався, коли продавчиня передасть йому коробку з піцою, і спокійно пішов.

До хлопця, який утратив свідомість, поспішила одна з продавчинь. Третій чоловік намагався підняти потерпілого.

Через деякий час молодий чоловік помер.

Наразі правоохоронці розшукують зловмисника.

Як повідомив прес-офіцер райвідділу поліції, загиблий уродженець Сумщини проживав у Києві неподалік цього магазину «Сільпо».

У мережу виклали відео з камер спостереження...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.