Смертельна трагедія в Сумах (відео)…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ повідомляв, що 31 березня 2019 року в Сумах на вулиці Роменській сталося зіткнення легкового автомобіля і мотоцикла.

Повідомлення про ДТП надійшло на лінію 102 о 16 годині 33 хвилини.

Хіткнення сталося поблизу автозаправної станції - зіткнення автомобіля BMW під керуванням 36-річної жінки з мотоциклом Kawasaki під керуванням 39-річного чоловіка.

Відомо, що обидва транспортні засоби рухалися в попутному напрямку до центра міста.

Унаслідок автопригоди водій мототранспорту від отриманих тілесних ушкоджень загинув у кареті швидкої по дорозі до лікарні, а його 21-річна пасажирка з політравмою госпіталізована до реанімації Сумської обласної клінічної лікарні.

Тривають слідчі дії…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.