Жінка згоріла у власному будинку (відео)…

На лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку по вулицы Центральна в селі Косівщина Сумського району.

Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим і полум’я з-під покрівлі будинку.

Люди викликали рятувальників та, не гаючи часу, побігли до палаючого будинку, оскільки знали, що в ній знаходиться бабуся, однак через сильне задимлення не змогли потрапити всередину.

На місце події було направлено черговий караул 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Прибувши на місце, рятувальники відразу приступили до гасіння.

Паралельно використовуючи апарати для захисту органів дихання, у палаючому будинку проводилася розвідка.

В одній із кімнат на ліжку було виявлено тіло жінки без ознак життя.

Згодом агорання локалізували, а потім, витративши на гасіння майже 7 тонн, повністю ліквідували.

Усього на місці події працювало 13 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки. Причини загоряння встановлюються, повідомило Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.