Мертвого сумчанина знайшли в Києві (відео)

У Києві, в річці Либідь, виявили труп чоловіка…

У Головному управлінні ДСНС повідомили, що тіло загиблого знайшли за адресою вулиця Сім’ї Прахових, 2. Рятувальники витягли труп і передали його поліції для встановлення причин і обставин трагедії.

Видання «Інформатор» зауважує, що на тілі загиблого виявили множинні подряпини.

Крім того, чоловік був знайдений без штанів і верхнього одягу. Вище за течією річки знайшли його документи і частину речей.

Зазначається, що загиблим виявився житель Сум 1975 року народження.

Чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності і зловживав алкоголем.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.