Близько 05 години ранку російські війська вдарили по АЗС у місті СУМИ…
На місці в момент удару перебували троє працівників.
Вони не постраждали.
За сьогодні двічі ворог атакував АЗС в Сумах, уточнили СМВА
Пожежа після влучання спалахнула на АЗС у Ковпаківському районі, а також був приліт БпЛА поблизу ще однієї автозаправної станції у Зарічному районі міста.
Люди не постраждали…
На СУМЩИНІ рашисти вбили 2 мирних жителів, 3 – поранили, протягом доби повітряна тривога в області тривала 21 годину 6 хвилин… ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/14243-na-sumshchyni-rashysty-vbyly-2-myrnykh-zhyteliv-3-poranyly-protiahom-doby-povitriana-tryvoha-v-oblasti-tryvala-21-hodynu-6-khvylyn