«Будь-який ексцес або істерика навколо теми мобілізації миттєво підхоплюються і розганяється по мережах і стає підґрунтям для російського ІПСО...» (відео)

ДИВИТИСЯ ВІДЕО ТУТ: https://www.youtube.com/watch?v=KJi6sMC9_gY

Поради Героя України КИРИЛА ВЕРЕСА немобілізованим… (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/12073-porady-heroia-ukrainy-kyryla-veresa-nemobilizovanym-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.