КИРИЛО БУДАНОВ, начальник ГУР Міноборони України, про можливий наступ рашистів на СУМЩИНУ (відео)…

ДЕТАЛЬНО ДИВИТИСЯ ТУТ: https://www.youtube.com/watch?v=oQfhM9K51nk

КИРИЛО БУДАНОВ про можливий наступ на Сумщину: коротко — наразі подібні дії не спостерігаються…

Він зауважив: «На прикордонні йдуть спроби вилазки ДРГ, але вчасно були вжиті всі необхідні заходи і такого масштабу як відбулося вже немає».

Село РИЖІВКА, що в СУМСЬКОМУ РАЙОНІ, – під повним контролем українських сил… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12139-selo-ryzhivka-shcho-v-sumskomu-rayoni-pid-povnym-kontrolem-ukrainskykh-syl

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.