Що сказав ОЛЕКСАНДР УСИК, перший в історії світового боксу володар усіх 4 поясів у важкій вазі, який має родинне коріння в смт ТЕРНИ, що на СУМЩИНІ, про свого батька…. (відео)

Зауважимо, що батько ОЛЕКСАНДРА УСИКА – теж ОЛЕКСАНДР – народився й виріс у смт ТЕРНИ, що на СУМЩИНІ.

Про це чемпіон світу заявляв у своїх інтерв’ю…

ОЛЕКСАНДР УСИК, перший в історії світового боксу володар усіх 4 поясів у важкій вазі, який має родинне коріння в смт ТЕРНИ, що на СУМЩИНІ: «Батьку, ти чуєш мене, ми це зробили!» (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/12064-oleksandr-usyk-pershyi-v-istorii-svitovoho-boksu-volodar-usikh-4-poiasiv-u-vazhkii-vazi-iakyi-maie-rodynne-korinnia-v-smt-terny-shcho-na-sumshchyni-batku-ty-chuiesh-mene-my-tse-zrobyly-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.