Суворі тренування, високий рівень дисципліни та нескінченна воля до перемоги – ось що відрізняє наших захисників (відео)

Це не просто фізична підготовка, а й психологічна готовність до будь-яких обставин.

Кожен удар, кожен крок – це набута вмілість, що стає зброєю на полі бою.

Ми пишаємося тими, хто готовий захищати нашу країну.

Спільно ми непереможні!

На СУМЩИНІ жителі готуються до можливого прориву кордону рашистами… (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/12025-na-sumshchini-zhiteli-gotuyutsya-do-mozhlivogo-prorivu-kordonu-rashistami-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.