ФК AURORA (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ, у 22 турі чемпіонату VBET Екстра-ліги 23/24 зіграв з харківським МСК ХАРКІВ (відео)…

АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ знову відзначився забитим голом…

Пресслужба Aurora повідомила:

«Своїм матчем проти МСК Харків наша команда відкривала програму 22-го туру VBET Екстра-ліги України.

Початок поєдинку видався надпотужним для наших хлопців. Вже на 4-й хвилині Aurora Team вела в матчі з рахунком 3:0 – голами відзначились капітан Максим Бессалов, Арсеній Гурєєв (який вдало скористався помилкою голкіпера суперника) та Юрій Сагайдачний.

Трішки “відпочивши” від голів, наші хлопці знову почали забивати. Ще до кінця першого тайму дублем відмітився Олександр Дичук, а також свій другий м’яч забив і головний бомбардир команди – Сагайдачний. Завершилась половина автоголом суперника після удару того ж таки Юрія.

Такий рахунок дав змогу нашому тренерському штабу відпрацювати такий елемент, як гра з п’ятим польовим.

Другий тайм на самому початку було перервано через загрозу від терористичної федерації, але після відбою тривоги команди продовжили. Наші гравці намагалися створити небезпеку, але забити вдалося тільки на 13-й хвилині тайму – це Ростислав Семенченко до двох асистів додав гол-шедевр дальнім потужним ударом.

Надалі команди просто дограли матч і більше голів в ньому ми не побачили. Вдала гра і надпотужна перемога від нашої команди.

Aurora – Харків 8:0

Голи: Бессалов, 2, Гурєєв, 3, Сагайдачний, 4, 12, Дичук, 9, 16, Топчій, 18 (автогол), Семенченко, 33»

ФК AURORA TEAM (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ, у 20 турі чемпіонату VBET Екстра-ліги 23/24 зіграв з львівським ФК ЕНЕРГІЯ (відео)… ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11641-fk-aurora-team-kyiv-za-iakyi-vystupaie-arseniy-huryeyev-z-mista-putyvl-u-20-turi-chempionatu-vbet-ekstra-lihy-23-24-zihrav-z-lvivskym-fk-enerhiya-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.