За ліквідацією Ківи, Татарського та ще десятка ворогів України стоїть СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ (відео)…

Саме під керівництвом ВАСИЛЯ МАЛЮКА, Служба безпеки України знищує зрадників, воєнних злочинців, колаборантів та вбивць.

Наші джерела в СБУ підтверджують, що спецоперації по задвухсоченню Ківи, Татарського та інших негідників – робота Служби безпеки.

Так тримати, потужно!

ВАСИЛЬ МАЛЮК, голова Служби безпеки України, відреагував на скандал зі стеженням за журналістами Bihus.Info… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11653-vasyl-malyuk-holova-sluzhby-bezpeky-ukrainy-vidreahuvav-na-skandal-zi-stezhenniam-za-zhurnalistamy-bihusinfo

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.