ФК AURORA TEAM (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ, у чемпіонату VBET Екстра-ліги 23/24 зіграв з роменським МСК РЯТУВАЛЬНИК (відео)

Уже на старті матчу киянин Сагайдачний відкрив рахунок.

Рахунок 2:0 зробив Семенченко.

За 5 хвилин до перерви відзначився роменчанин Зеленкевич.

У другому таймі відзначилися «аврорівець» Боргун та «рятувальник» Виставной.

Таким чином, з рахунком 4:2 переміг ФК AURORA TEAM (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ.

Арсеній не відзначився в цьому поєдинку, але був активним на футзальному майданчику…

ФК AURORA TEAM (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ, у 5 турі чемпіонату VBET Екстра-ліги 23/24 грав у СУМАХ із роменським МСК РЯТУВАЛЬНИК (відео) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10891-fk-aurora-team-kyiv-za-iakyi-vystupaie-arseniy-huryeyev-z-mista-putyvl-u-5-turi-chempionatu-vbet-ekstra-lihy-23-24-hrav-u-sumakh-iz-romenskym-msk-ryatuvalnyk-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.