ФК ТРОСТЯНЕЦЬ (Тростянець) у 15 турі чемпіонату України з футболу в Другій лізі зіграв в гостях проти ФК РЕАЛ ФАРМА з Одеси (відео)

Матч пройшов за переваги футболістів з Тростянця.

Вони й перемогли з рахунком 2:0.

Голами відзначилися Яременко та Проданов.

Після цієї перемоги ФК ТРОСТЯНЕЦЬ посідає 9 місце в турнірній таблиці…

ФК ТРОСТЯНЕЦЬ (Тростянець) у 14 турі чемпіонату України з футболу в Другій лізі зіграв удома проти ФК ЮКСА з Боярки (відео) ДИВИТСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11044-fk-trostyanets-trostianets-u-14-turi-chempionatu-ukrainy-z-futbolu-v-druhii-lizi-zihrav-udoma-proty-fk-yuksa-z-boiarky-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.