У місті СУМИ відбулися зйомки випуску «Як звучить світ… Україна»

Як повідомило інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) креативне агенство NAME PR: «Серце стискається від однієї думки, що цю красу ми могли втратити»: у Сумах пройшли зйомки випуску «Як звучить світ… Україна».

Ще один випуск другого сезону музичного шоу «Як звучить світ… Україна» зйомки якого присвячено місту Суми, що було засновано у середньовіччі, тому славиться просто неймовірною кількістю храмів, літературними діячами, музеями, театрами тощо.

Суми мають багатий культурний спадок і важливе місце в історії України, а також могло б бути одним з наймальовничіших міст Слобожанщини.

Автори проєкту Євген та Наталія Синельникові у випуску розкриють здебільшого саме культурну сторону Сум, розкажуть про його сучасних митців, спортсменів та креативних талановитих особистостей, покажуть старовинні храми та сучасне життя обласного центру.

Ведучий шоу, талановитий композитор Євген Філатов запише звуки міста, його діячів та створить унікальну композицію, яка відповідатиме звучанню Сум.

«На початку повномасштабного вторгнення по Сумах їздили російські танки, на щастя, наші військові та добровольці з містян відстояли місто. Сьогодні, прогулюючись вулицями Сум, спостерігаючи за його життям, переповнює гордість за наш народ і водночас серце стискається від однієї думки, що цю красу ми могли втратити. Місто не так популярно для туристів, як, скажімо, Львів, Одеса чи Київ, але заслуговує більше уваги як від українців, так і туристів з-за кордону, бо в ньому дійсно є, що подивитися, послухати та відчути глибоке історичне коріння», – прокоментували зйомки Євген та Наталія Синельникові.

У випуску про Суми гармонійно переплітатимуться історії давнини та сучасних митців, що зробить випуск унікальним як для глядачів, що відвідували раніше це місто, так і для тих, хто мало чув про нього.

На відео: відео матеріал про місто ЧЕРНІГІВ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.