ФК AURORA TEAM (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ, у 5 турі чемпіонату VBET Екстра-ліги 23/24 грав у СУМАХ із роменським МСК РЯТУВАЛЬНИК (відео)

МСК РЯТУВАЛЬНИК (Ромни) у 5 турі грав у Сумах проти київського ФК AURORA TEAM.

Кияни із 7 очками після 3 матчів були на 4 місці, роменці з 1 очком у 3 матчах на 7 сходинці турнірної таблиці чемпіонату України з футзалу.

На 10 хвилині мвтчу відзначився роменчанин Антон Кончаков.

А через 4 хвилини кмяни зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед…

А загальний підсумок поєдинку – 4:2 на користь киян…

ФК AURORA TEAM (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ, у 4 турі чемпіонату VBET Екстра-ліги 23/24 грав із МСК Харків (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10872-fk-aurora-team-kyiv-za-iakyi-vystupaie-arseniy-huryeyev-z-mista-putyvl-u-4-turi-chempionatu-vbet-ekstra-lihy-23-24-hrav-iz-msk-kharkiv-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.