СБУ знешкодила агентурну мережу рф, яка збирала компромат на військових ЗСУ і коригувала ворожі удари по Харкову (відео)

СБУ знешкодила агентурну мережу рф, яка збирала компромат на військових ЗСУ і коригувала ворожі удари по Харкову (https://www.facebook.com/watch/?v=1963328447376346)

СБУ затримала на кордоні України наркоторгівця, який перевозив у шлунку кокаїн з Латинської Америки на 3,5 млн грн (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid02p7Z3eZvkzTqYnQZ6nv7HtDuRX4XiJntCRSzvhJ7s7t7v3zA41hFAjdoEFwvVGLh9l)

СБУ викрила у Львові ексочільника оборонного заводу, який «роззброював» українську ППО напередодні вторгнення рф (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid0Tg5WmqBLyF9YV7x8wQyVL44hfq8rHFUQvbXE4mAG1UJJQrxzqRfb9RRjYTrCo7H4l)

За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав зрадник, який наводив російські ракети на оборонний завод Запоріжжя (https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/pfbid02ACVsVeasLkQM8pK57SJ813w52LUR5egv2YQM9KDmak1dbUZnNTxYd8aQcQi2EhVsl)

Головні події в роботі СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ сьогодні… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10848-holovni-podii-v-roboti-sluzhby-bezpeky-ukrayiny-sohodni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.