СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ вчергове затримала агентів фсб (відео)

СБУ затримала у Дніпрі агента фсб, який видавав себе за військового, щоб безперешкодно шпигувати за ЗСУ (https://t.me/SBUkr/9671)

СБУ повідомила про підозру бойовику російського гру, який під час окупації Балаклії катував українців струмом (https://t.me/SBUkr/9675)

За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує ще 8 зрадникам, які воювали проти ЗСУ на Херсонщині та Донеччині (https://t.me/SBUkr/9676)

Telegram (https://t.me/SBUkr/9671)

Служба безпеки України

СБУ затримала у Дніпрі агента фсб, який видавав себе за військового, щоб безперешкодно шпигувати за ЗСУ

СБУ викрила блогера-мільйонника, який «наводив» російські ракети на місто МИКОЛАЇВ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10814-sbu-vykryla-blohera-milionnyka-iakyi-navodyv-rosiiski-rakety-na-misto-mykolayiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.