ФК ТРОСТЯНЕЦЬ (Тростянець) у 5 турі чемпіонату України з футболу в Другій лізі зіграв проти львівського ФК РУХ-2 (відео)

Сьогодні, 3 вересня 2023 року, відбулися матчі 5 туру чемпіонату України з футболу в Другій лізі…

Удома ФК ТРОСТЯНЕЦЬ приймав команду ФК РУХ-2 (Львів).

Господарі вже в першому таймі забили три голи у ворота гостей.

Відзначилися: на 9 хвилині Євген Проданов, 20 – Дмитро Грищенко, 26 хвилині Віталій Полянський.

Підсумок матчу – 3:0 на користь тростянчан.

І це їх перша перемога в чемпіонаті…

Гравці ФК ТРОСТЯНЕЦЬ (Тростянець) здобули своє перше очко в чемпіонаті України з футболу (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10673-hravtsi-fk-trostyanets-trostianets-zdobuly-svoie-pershe-ochko-v-chempionati-ukrainy-z-futbolu-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.