ФК AURORA TEAM (Київ), за який виступає АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з міста ПУТИВЛЬ, у 2 турі чемпіонату VBET Екстра-ліги 23/24 грав із львівським ФК ЕНЕРГІЯ (відео)

У 2 турі чемпіонату ФК AURORA TEAM (Київ) на виїзді зіграв унічию з рахунком 2:2 із ФК ЕНЕРГІЯ (Львів),

Кияни пропустили першими, проте змогли зрівняти і вийти вперед.

Та переможного рахунку не втримали, в підсумку – 2:2.

За господарів відзначилися Теряєв, 6 та Легендзевич, 38, киян – Моспан, 8, Чеберяк, 37.

Як АРСЕНІЙ ГУРЄЄВ з ПУТИВЛЯ за команду ФК AURORA TEAM (Київ), яка грає в ЕЛІТ-ЛІЗІ України з футзалу, забив гол у ворота ФК УРАГАН (Івано-Франківськ), віце-чемпіона країни сезону 2022-2023 років (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10531-yak-arseniy-huryeyev-z-putyvlya-za-komandu-fk-aurora-team-kyiv-iaka-hraie-v-elit-lizi-ukrainy-z-futzalu-zabyv-hol-u-vorota-fk-urahan-ivano-frankivsk-vitse-chempiona-krainy-sezonu-2022-2023-rokiv-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.