Рашисти лютують на СУМЩИНІ (відео)

Як укріплений північний кордон СУМЩИНИ?

«Був випадок, що ворожа ДРГ зайшла на Північ Сумської області, загинули люди. Та для того, щоби більше не було такого, до кордону приділяють максимальну увагу», – про це 24 Каналу заявив командир 3 роти 8-го ДФТГ, заступник голови Сумської районної ради Володимир Біцак. Він зауважив, що роблять усе, щоби кордон України був під замком.

«Я впевнений, що ця наволоч з нашої сторони точно не пройде. А якщо пройде, то на 2 метри вглиб», – наголосив Володимир Біцак.

Він зауважив, що українські бійці проходять навчання. На них був присутній командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Хлопцям дуже сподобалося. Дуже багато корисного для себе взяли», – зауважив командир 3 роти 8-го ДФТГ.

Двоє жителів загинули, одна поранена під час чпроби проникнення рашистської ДРГ на територію СУМЩИНИ… Оперативне командування «Північ»/ Operational Command «North» повідомило: ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10294-dvoie-zhyteliv-zahynuly-odna-poranena-pid-chas-chproby-pronyknennia-rashystskoi-drh-na-terytoriiu-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.